Wszystkich księży i wiernych, poszukujących chwili spokoju i wyciszenia zapraszamy na przełomie grudnia i stycznia do odnowionego domu rekolekcyjnego!
Okres oktawy Bożego Narodzenia – cały ostatni tydzień grudnia i początek stycznia – to doskonała okazja, aby zatrzymać się w Księżówce i odpocząć od codziennych spraw. To wyjątkowe miejsce daje także sposobność do medytacji nad tajemnicą Wcielenia, oferując stały dostęp do kaplic z Najświętszym Sakramentem.
Dom rekolekcyjny Księżówka to miejsce idealne, aby odpocząć od zgiełku codzienności, jak również od atmosfery hucznych sylwestrowych imprez. Nasz dom jest idealną bazą dla lubiących górskie wyprawy – położony jest zaledwie kilka kroków od popularnych tatrzańskich szlaków, u samego podnóża gór. Przebywając w Księżówce, można także z powodzeniem korzystać z bogatej oferty turystycznej i rozrywkowej stolicy Podhala – spacer na Krupówki czy w inne znane miejsca nie zajmie wiele czasu.
Ważnym uzupełnieniem propozycji Domu jest także obszerny ogród, a ze względów praktycznych warto zwrócić uwagę także na zamykany i stale monitorowany parking, dostęp do bezprzewodowego internetu w pokojach oraz do publicznych komputerów z dostępem do sieci.
Wszystkim Gościom oferujemy pełne wyżywienie w refektarzu na miejscu, z możliwością rezygnacji z wybranych posiłków.
Pytania i rezerwacje miejsc prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@ksiezowka.zakopane.pl
lub dzwonić pod numer (18) 201 51 33.
Prosimy mieć na uwadze, że w dniach 24-26 dom nie przyjmuje Gości (recepcja i możliwość zakwaterowania od niedzieli, 26 grudnia po południu).
mw
