Księga Gości

Rekomendacje

Jeśli chcesz się podzielić opinią o Księżówce, zachęcamy do wejścia na naszą stronę na Facebooku i napisania „rekomendację”! Opcjonalnie możesz także skorzystać z formularza na dole tej strony. Jeśli korzystasz z tych serwisów, możesz także napisać kilka słów na Yelp lub Foursquare.

 

Oto dotychczasowe opinie, pozostawione w Księdze Gości:

Mój kolejny przyjazd do „Księżówki”jest miarą jakości tego miejsca. Panuje tu ciepła, przyjazna atmosfera i na pewno można znależć spokój, wyciszenie oraz siły do pracy. Prawdziwie polecam.
Anna, Warszawa

Chwała Najwyższemu Bogu i dziękczynienie ludziom, dzięki którym kolejny raz mogłam zanurzyć się w niepojętą przestrzeń Obecności Boga. Serdeczne podziękowanie za cudowne tatrzańskie rekolekcje z Bł. Janem Pawłem II dla Ks. Dyrektora i wszystkich pracowników tego domu. Szczęść Boże w dalszej posłudze i przybliżaniu ludziom Chrystusa naszego Mistrza!
Anna Flanek, Kraków

Dziękuję za możliwość udziału w rekolekcjach (8-10.04.2011). Wspaniale było wrócić do Księżówki po kilku latach…poczuć tą atmosferę rozmodlenia, wyciszenia i szczególnej więzi z ludźmi. Bóg zapłać prowadzącym – Księdzu Biskupowi Janowi i Księdzu Markowi ; Księdzu Dyrektorowi i pracownikom. Serdecznie pozdrawiam wszystkich uczestników. Do zobaczenia w Księżówce!
Kasia, Zachełmna

Byłam tutaj na rekolekcjach już 3. raz i mam pewność, że atmosfera tego DOMU sprzyja wzrastaniu duchowemu. Księdzu Dyrektorowi pragnę serdecznie podziękować za wielką życzliwość, promienną twarz i dbałość o optymalne warunki dla gości. Szczęść Boże.
Kazimiera, Nowy Targ

Piękne zaciszne miejsce. Super jedzonko. Pozdrowienia dla wszystkich Prezesów i delegatów VI Walnego Zjazdu Prezesów Federacji Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.
Grzegorz i Marta, Pruszcz Gdański

Jestem tu pierwszy raz. Oczrowło mnie położenie domu .Mimo, że to noc sylwestrowa jest mi bardzo dobrze z tą ciszą.Chyba tego mi było potrzeba.
Przyjechałam z mężem i dorastającą córką ,będę zachęcała znajomych do odwiedzenia tego domu.
Anna, Dębica

Dzięki za wspaniałe rekolekcje w miłej atmosferze! Warunki są bardzo dobre, ks. Dyrektor kompetentny człowiek. Niech się nie przejmuje narzekaniem niewychowanych frustratów!
ks. Krzysztof, Nowy Sącz

Podzielam słowa zachwytu”Księżówką”. Zyskuje się tu spokój,prawdziwy odpoczynek,oddech od codzienności i-co ważne-pogłębioną refleksję o życiu.Dziękuję za gościnę.
Anna, Warszawa

Serdeczne Bóg zapłać za możliwość spędzenia kilku sierpniowych dni w cudownej atmosferze pięknie położonego domu, za ciszę, miłą i profesjonalną opiekę, a przede wszystkim za sposobność uczestniczenia w niezwykłych porannych Mszach Świętych. Z Panem Bogiem.
Magdalena, Warszawa

Bóg zapłać za kolejny wspaniały dar urlopu w domu, w którym przebywał Jan Paweł II ! Błogosławiony czas odpoczynku z Bogiem, we wspaniałej tatrzańskiej przestrzeni, która pozwala otworzyć serce na strumienie Bożych łask, wypełnić je obecnością Chrystusa i umocnić na trudny czas codzienności w dolinach! Niech Pan wspiera Ks. Dyrektora i wszystkich posługujących w tym domu i wynagradza ich trud obfitym błogosławieństwem! Szczęść Boże!
Anna Flanek, Kraków

Bardzo mi się podoba w Zakopanem, mimo, że w Księżówce jestem pierwszy raz.
Agata, Łódż

Wyrażam wdzięczność Ks. Dyrektorowi, Siostrom i sympatycznemu Zespołowi Obsługi gości za pomoc w owocnym przeżyciu rekolekcji kapłańskich. Były one dla mnie duchową odnową i powrotem do źródeł Bożej miłości w bliskości górskich potoków i dostojnych gór.
Ks. Władysław, Kraków

Serdeczne Bóg Zapłać za możliwość pobytu w Księżówce w dniach 18-25.08.2009.
Paweł, Kraków

Bardzo gorąco dziękuję Bogu i ludziom za kolejną możliwość przeżywania tatrzańskich rekolekcji, z Janem Pawłem II i za wspaniały czas zanurzenia w ciszę pozwalającą na ciągłe spotkanie z Mistrzem i w przyrodzie, i w kaplicy i we własnym sercu! Naładowałam akumulatory i wracam z gór, by żyć Bogiem w dolinach. Bóg zapłać i Szczęść Boże wszystkim!
Z nadzieją na kolejny pobyt tutaj i modlitewną pamięcią!
Anna Flanek z Krakowa

Kilka pobytów w Zakopanem było zwiazane z Księżówką, jest coś niezwykłego w tym miejscu, bardzo żałuję, że już drugi raz w tym roku, nie udało się nam tam zmieszeszkać.
Halina, Krosno

Myślę, że pobyt w Księżówce jest bardzo rozwijający zarówno duchowo jak i fizycznie, dzięki otaczającej jej przyrody… Pobliskie szczyty dają człowiekowi do myślenia i ukojenie duchowe, dzięki któremu można odzyskać wewnętrzny spokój…
Kamila, Warszawa

Dziekuje za niezapomniany pobyt w Księżówce, gdzie cisza splata się z historią i czuje się promieniowanie dobroci na każdym kroku. Będę zachęcać i polecać znajomym To Wspaniałe Miejsce.
Małgorzata, Czudec

Spędzilam w Księzówce, częściowo wraz mężem, kilka dni na przelomie roku 2008/2009. Jest to wyjatkowe miejsce z niepowtarzalnym klimatem spokoju i duchowosci, tworzonej przez historię i codzienność. Wyciszenie, życzliwość osob tu pracujacych, niecodzienne spotkania i rozmowy z gośćmi, a jednocześnie bliskość Tatr i tętniące zyciem i rozrywką Zakopane w noworocznej zimowej szacie. Serdecznie dziekuje Księdzu Dyrektorowi za okazaną pomoc oraz za stworzenie wraz z siostrami tej niepowtarzalnej atmosfery.
Anna, Warszawa

Tak jak żal było wyjeżdżać tak dużą radością będzie tam powrócić. Szczególne podziękowania Siostrzyczkom w refektarzu za rozdawane przez cały czas uśmiechy. Przyroda i nastrój Księżówki są jedyne w swoim rodzaju. Bóg zapłać i Szczęść Boże dla wszystkich z księdzem dyrektorem na czele.
Ryszard, Łódź

Irena i Tadeusz Chwałowie,opiekunowie muzyczni Zespołu Wokalno-Instrumentalnego”Czaniec”, w imieniu całego Zespołu ,oraz opiekunów p.Teresy i p.Roberta,dziękują Ojcu Dyrektorowi za miłe przyjęcie w Księżówce. Mieliśmy zaszczyt zaśpiewać na mszy odprawianej przez prymasa J.Glempa oraz spotkać ojca.Leona z Tyńca,który poświęcił dużo swojego czasu członkom Zespołu,przelewając na nas swoje dobro. Nie zapomnimy tych chwil do końca zycia. Polecamy wszystkim odwiedzenie tego wspaniałego miejsca.
Tadeusz, Porąbka

Witam! Wczoraj wróciłam z Zakopanego . Wraz z zespolem wokalno instrumentalnym ,,Czaniec,, bylismy 3 dni w ksiezowce.Bylo wspaniale .Mozna sie tam wyciszyc i opoczac od zgielku dnia codziennego. Dziekuje za wszystko.
Żaneta, Czaniec

Wspaniały czas spotkań z Bogiem w górach i Papieskiej Kaplicy dobiega końca. „Bóg zapłać ” wszystkim, którzy sie trudzą, by ten dom funkcjonował w takiej właśnie formie!
Mam nadzieję, że jeszcze dane mi będzie przeżywać wakacyjne dni w oderwaniu od świata i skupieniu w duchu „Totus Tuus” w tym miejscu. Z życzeniami obfitych darów Boga!
Anna Flanek z Krakowa

Dziś dobiega końca nasz pobyt w Księżówce. Wyjeżdżamy urzeczone pięknem miejsca i pięknem napotkanych ludzi. Z serca dziękujemy za gościnę, życzliwość, każdy uśmiech (zwłaszcza sióstr). Przez następny rok będziemy żyć wspomnieniami, by w kolejne wakacje powrócić. Miejsce godne polecenia. Zapatrzone w krzyż na Giewoncie zabieramy go w sercach nad Bałtyk.
Anna Mrowiec i Jolanta Wiśniewska, Słupsk

Serdeczne Bóg Zapłać za gościnność! Wprawdzie było to w maju, ale do dziś bardzo miło wspominam pobyt w Zakopiańskiej Księżówce.
Dominik, Rzeszów

Dodaj opinie

You must be logged in to post a comment.


RSS  Facebook  Google Plus  Twitter  Yelp  Foursquare  Google Maps