Korzystanie z parkingu

Parking znajduje się bezpośrednio pod Domem. Cała posesja jest ogrodzona i zamknięta – wjazd przez bramę otwieraną kartą (do uzyskania na recepcji) lub kodem, wejście przez furtkę, otwieraną kluczem do pokoju.

Dla bezpieczeństwa i wygody Gości parking jest całą dobę obserwowany i nagrywany przez kamery oraz
monitorowany przez firmę ochroniarską Solid Security.

Parking
Dla kapłanów (oraz innych stałych Gości i przyjaciół Księżówki) przyjeżdżających do Zakopanego istnieje możliwość skorzystania z parkingu (pozostawienia pojazdu) – w miarę wolnych miejsc, które w pierwszej kolejności przysługują Gościom przebywającym w Domu. Prosimy przyjechać bez indywidualnych uzgodnień telefonicznych i zadzwonić domofonem przy bramie wjazdowej. Po zaparkowaniu pojazdu prosimy podejść do recepcji (drzwi od parkingu lub główne wejście od strony ogrodu) – tam można otrzymać kod do bramy wjazdowej (aby móc ją samodzielnie otworzyć) i złożyć ofiarę.
Posiłki
Księża mogą zamawiać posłki codziennie do ok. godz. 10:00. Prosimy o poinformowanie recepcjonisty przy pozostawianiu pojazdu lub telefonicznie: (18) 201 51 33, wew. 0 albo 600 200 523.
Noclegi
Po powrocie z górskich szlaków zapraszamy Księży do skorzystania z noclegu w Księżówce. Szczegółowe informacje na stronie na temat wypoczynku. Zapraszamy także na rekolekcje kapłańskie.
WC
Oprócz parkingu, można skorzystać z toalety.

 

 

karty
Ofiary można składać także kartą płatniczą.

 

Wi-Fi  Na terenie obiektu dostępny jest bezprzewodowy internet.


RSS  Facebook  Google Plus  Twitter  Yelp  Foursquare  Google Maps