Zapisy na rekolekcje kapłańskie

Ruszyły zapisy na rekolekcje kapłańskie w 2016 roku. W tym roku na Kapłanów czeka aż 19 serii, w tym 13 prowadzonych przez Archidiecezję Lubelską oraz 2 serie prowadzone we współpracy z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym i 4 we współpracy z „Ekspresem homiletycznym”.

Jak zwykle na początku roku kalendarzowego uruchomiliśmy zapisy na jesienne serie rekolekcji kapłańskich, organizowane w Księżówce. Serdecznie zapraszamy do przesyłania zgłoszeń już teraz, aby zapewnić sobie oczekiwane miejsce na dowolną z serii. Tradycyjnie już do dyspozycji Księży jest krótki i wygodny formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.rekolekcje.ksiezowka.zakopane.pl. W razie konieczności, można także zgłaszać się telefonicznie pod numerem 18 201 51 33.

Rekolekcje zaplanowaliśmy od maja do grudnia, w tym od września niemal co tydzień (od poniedziałku do czwartku) oraz w niektóre weekendy (od czwartku do soboty). Jeśli jednak żaden z terminów nie okaże się dogodny, zapraszamy do odbycia w naszym Domu rekolekcji indywidualnych, korzystając z zakwaterowania, wyżywienia i kaplic oraz bliskości górskich szlaków.

Zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego lub formularza kontaktowego – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.


RSS  Facebook  Google Plus  Twitter  Yelp  Foursquare  Google Maps